Bizimle İletişime Geç
Kızıltoprak (Yenigün) Mah. Mevlana Cad. Özpınarlar Midtown Plaza B Blok Kat 2 Daire 9
Çalışma Talepleri
info@stiloop.com.tr
+90 850 550 5667

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, firmaların, kurumların, marka ya da derneklerin kendi imajını temsil eden kavramlar bütünüdür. Tüm bu imaj, kurumsal kimliğe sahip olmak isteyen oluşumların hem şirket içerisinde hem de dışında olan duruşu ve davranışı ile alakalı olmalıdır.

Kurumsal Kimlik
Neleri Kapsar?

Kurumsal kimliğin pek çok barındırdığı öge vardır. Bunlar logolar, antetli kağıtlar, kartvizitler, kataloglar gibi ögeler olarak arttırılabilir. Tabii tüm bunlarla birlikte bir de firmaların dijital medyadaki yüzü olan web siteleri, sosyal medya hesaplarını da unutmamak gerekir.

Özellikle dijital medyayı etkili olarak kullanmak isteyenler için web siteleri ve sosyal medya hesaplarının düzenli, orijinal içerikli ve güncel tutulması önemlidir.

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

Hedef kitlenizin dikkatini çekmek birkaç saniyenizdir, bunun sonucunda kurumsal kimliğiniz görsel olarak çarpıcı olmalı ve akılda kalıcı bir izlenim yaratmalıdır.

STARTUP

Bir projeniz mi var?

Eşsiz fikirlerden heyecan duyan ve dijital ve son teknoloji şirketlerinin birinci sınıf kullanıcı arayüzü / UX hazırlayarak inanılmaz kimlik oluşturmalarına yardımcı olan bir reklam ekibiyiz.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.