DijitalCast

Antalya dijital cast ajansı

Antalya Oyuncu Ajansı

Antalya’da casting ajansı olarak sezonda ve sezon sonunda yayına girmiş veya girecek projelerimize oyuncu yetiştiriyoruz. Kamera önü eğitimi sayesinde yetenekli arkadaşlarımız kariyerinde önemli bir adıma imza atıyor.

Antalya kariyer ve şöhret yönetimi şirketi olarak Stiloop Group Corp. güvencesi ile ilk ve tek olarak casting ajansı mantığını dijital olarak yapıyoruz.

Ücretsiz Dijital Casting Ajansı

Öncelikle Antalya sonrasında Türkiye geneli olarak geliştirdiğimiz proje Dijital Cast ile yetenekli arkadaşlarımız fotoğraflarını online olarak sisteme yükler ve yönetmenlerimiz tarafından kendisi için onay bekler. Yönetmenlerimizin talebi doğrultusunda yetenekli arkadaşlarımız için profesyonel fotoğraf stüdyomuzda fotoğraflarınız çekilir.

Dijital Cast ajansına katılmak ve aramızda yer almak tamamen ücretsizdir. Yönetmen onayı sonrasında profesyonel stüdyomuzda çekilecek olan fotoğraflar için dışarı hizmet olarak aldığımız sadece fotoğrafçı hizmetine ödeme yapmanız gerekmektedir. Bu ödeme sonrasında fotoğraflarınızın dijital halini de bizden gelip alabilirsiniz.